Centrum Informatyczne Edukacji

Centrum Informatyczne Edukacji

Dla działającego w ramach MEN-u Centrum Informatycznego Edukacji zorganizowaliśmy obsługę techniczną eventu, dostarczyliśmy niezbędny sprzęt i zrealizowaliśmy dokumentacje cyfrową.

19.11.2010 Centrum Informatyczne Edukacji przygotowało prezentację związaną z obsługą przetargu dla MEN-u. Obsługę eventu i rejestrację całego wydarzenia w formie materiałów cyfrowych powierzono naszej firmie. Dostarczyliśmy niezbędny sprzęt audio-video, taki jak kamery, mikrofony, nagłośnienie oraz ekrany plazmowe. Zapewnialiśmy wsparcie techniczne całego wydarzenia, a zarejestrowany przez nas materiał przekazany został w formie nagrań video na płytach DVD.

CIE świadczy usługi informatyczne na rzecz Ministerstwa Edukacji Narodowej, w szczególności zajmuje się projektowaniem, programowaniem, uruchamianiem i utrzymaniem systemów informatycznych wspomagających zarządzanie; zapewnienia rozwój i rozbudowę wdrażanych systemów informatycznych; utrzymuje obsługę lokalnej sieci teleinformatycznej; przechowuje dane archiwalne o edukacji i zapewnia MEN dostęp do Internetu.

Więcej o CIE na stronie:  http://www.cie.men.gov.pl