Gala PRCH – event online na najwyższym poziomie

Jesteśmy specami od technicznej obsługi i organizacji eventów. Takich prawdziwych, dużych, średni, ale też małych. Takich wymagających niesamowitej pracy, często po nocach i w różnych warunkach, po to, żeby samo wydarzenie olśniło wszystkich uczestników. Epidemia rzuciła nas na nowe obszary. To, co realizowaliśmy do tej pory w tzw. realu, teraz robimy online. I jak zawsze z zaangażowaniem ponad 100 procent. Zobaczcie, jak może wyglądać duża gala zrealizowana “w internecie”. Prezentujemy relację z gali Polskiej Rady Centrów Handlowych – event online na najwyższym poziomie, bez kompromisów!

Coroczne gale organizowane przez Polską Radę Centrów Handlowych zawsze słynęły ze świetnej organizacji i oprawy. Tym razem nie mogło być inaczej, choć poprzeczka zawieszona była bardzo wysoko. Jak zorganizować tego typu wydarzenie w internecie? Prowadzący, prezentację, wypowiedzi uczestników i jurorów, a do tego ponad 500 osób aktywnych (tak, aktywnych) uczestników, kilkanaście osobnych wirtualnych paneli. To wszystko się udało. Dziękujemy Polskiej Radzie Centrów Handlowych za zaufanie oraz naszemu partnerowi Wafel Studio za zaangażowanie. Zapraszamy na wideo i foto relację.

krótka relacja wideo:

oraz fotorelacja:

 

Chcesz zorganizować konferencje, webinar, szkolenie w internecie? A może dużą galę z wieloma uczestnikami? Albo chcesz zorganizować w sieci premierę produktu lub usługi? Dobrze trafiłeś, zapraszamy do kontaktu!