Konferencja „Miasta w Internecie”

Dla firmy Fujitsu Technology Solutions firma Top Rental dostarczyła sprzęt komputerowy i zapewniła wsparcie technologiczne podczas tegorocznej konferencji „Miasta w Internecie”.

Top Rental dostarczył firmie Fujitsu Technology Solutions wsparcie sprzętowe i technologiczne podczas konferencji “Miasta w Internecie”. W ramach umowy wypożyczono i dostarczono 20 wysokiej klasy laptopów Fujitsu, zrealizowano instalację i konfigurację sieci lokalnej wraz z dostępem do internetu.

Nasza oferta została wybrana ze względu na kompleksowość prac oraz fakt, że byliśmy w stanie zaoferować sprzęt z najwyższej półki. Ten fakt jest dla nas o tyle istotny, że nasze kompetencje technologiczne wyróżniła jedna z największych światowych korporacji specjalizująca się nowoczesnych technologiach. – powiedział Marek Straszak, prezes Top Rental.

Konferencja “Miasta w Internecie” organizowana jest przez Stowarzyszenie MWI i jest jedną z najważniejszych inicjatyw mających na celu budowę społeczeństwa informacyjnego w Polsce. Każdego roku przyciąga samorządowców, przedstawicieli administracji rządowej, ekspertów i wybitnych ekonomistów, a także wiodące firmy informatyczne i technologiczne. W tym roku odbyła się już 14-sta edycja tej ważnej imprezy.