Nowe 75 calowe tablice interaktywne w ofercie wypożyczeniowej

Stare, poczciwe flipcharty znane chyba we wszystkich biurach odchodzą do lamusa. Zastępują je nowoczesne ekrany dotykowe, takie jak 75 calowy Samsung DM75E-BR. Obraz wyraźny i ostry jak brzytwa, błyskawiczny czas reakcji i możliwość korzystania z tablicy przez 10 osób w tym samym czasie, funkcja wygodnego mazania ręką, a do tego odtwarzacz, WiFi i zaawansowane oprogramowanie MagicIWB S2.

Nasza oferta wypożyczeniowa wzbogaciła się właśnie o nowe, tym razem 75 calowe ekrany dotykowe – Samsung DM75E-BR. Dołączyły do 65 calowych monitorów dotykowych, które oferujemy na wynajem od dłuższego już czasu.

Zastosowanie ekranu dotykowego

 

Szkolenia i kursy

Ekrany dotykowe świetnie sprawdzają się właśnie jako zaawansowane technologicznie i nowoczesne tablice interaktywne przeznaczone dla biznesu. Można w nie wyposażyć sale konferencyjne, ale także szkoleniowe. Jest to świetne narzędzie dla firm organizujących warsztaty, kursy i szkolenia. Dzięki zaawansowanej łączności obraz może być przesyłany z i do komputerów, tabletów i smartfonów. W przypadku jedno lub kilku dniowego szkolenia zakup takiej tablicy nie ma sensu, a wynajem jest bardzo dobrą alternatywą.

Konferencje i targi

Z tych samych powodów co wyżej, dotykowy ekran świetnie sprawdzi się podczas konferencji, które wymagają interakcji. Nasze 65 calowe monitory dotykowe bardzo chętnie wykorzystywane są także podczas targów, wystaw i innych imprez wymagających posiadania stoiska.

Krótka charakterystyka techniczna modelu DM75E-BR

Monitor dotykowy Samsung DM75E-BR posiada pełen zestaw niezbędnych łączy: HDMI, D-Sub, DP, DVI i USB. Treści można udostępniać oraz wyświetlać z i na komputery, tablety i smartfony. Ponadto automatyczne przełączanie ekranu na obsługę dotykową eliminuje potrzebę stosowania dwóch różnych przewodów do korzystania z funkcji dotykowych z notebookiem. Ekran posiada łatwo dostępne złącze wyjściowe obsługi dotykowej (port USB do wysyłania danych), umieszczone z boku przedniej tacki na pióro. Wystarczy podłączyć jeden przewód obsługi dotykowej do portu USB, drugi jego koniec do notebooka i skonfigurować źródło.

Z ekranu może korzystać do 10 użytkowników na raz. Urządzenie wyposażone jest w odtwarzacz, WiFi oraz software MagicIWB S2, a także funkcje zmazywania dłonią.

Podstawowe dane techniczne:

  • przekątna 75 cali
  • wielkość piksela 0,2865 x 0,8595 mm
  • rozdzielczość 1 920 x 1 080 (16:9)
  • jasność 380 nitów
  • czas reakcji 4 ms

 

Chcesz wynająć tablicę interaktywną? A może chcesz wypożyczyć coś innego niż monitor dotykowy? Skontaktuj się z nami!

Zapisz się do newslettera!

Będziesz na bieżąco i nie nie ominie Cię żadna promocja!