NOWOŚĆ! Monitory wielkoformatowe 4K

W naszej ofercie wynajmu sprzętu IT i AV znajdziecie teraz super nowoczesne monitory w rozdzielczości 4K o rozmiarach 65, 75 i 85 cali.

Krótka charakterystyka

Wszystkie z monitorów wielkoformatowych w naszej ofercie to najnowszy sprzęt marki SAMSUNG, który charakteryzuje się najwyższymi parametrami wsród dostępnych na rynku rozwiązań. Monitory wielkoformatowe dedykowane są do rozwiązań komercyjnych, a jakość obrazu, kontrast i ostrość nie budzą najmniejszych zastrzeżeń. W przeciwieństwie do zwykłych telewizorów, te monitory pozwalają na podwójny tryb pracy: poziomy i pionowy (tzw. portretowy).

 

85 cali SAMSUNG QM85F

Profesjonalny monitor o wymiarach 1903,4 x 1090,5 x 105,1 mm i wadze niewiele ponad… 50 kg. Prawdziwy gigant z niespotykanie realistycznym obrazem. Zaprojektowany i stworzony specjalnie dla rozwiązań komercyjnych i digital signage. Monitor oprócz dwóch trybów pracy pozwala także na tzw. multiscreen czyli podział obrazu.

 

75 SAMSUNG QB75R

Niesamowite odwzorowanie kolorów i detali, niewiele mniejszy od modelu QM85F. Fantastyczna jakość obrazu.

 

 

65 SAMSUNG QB65H

Ostatni z wielkiej trójki – dosłownie i w przenośni – to monitor 65 calowy QB65H. Tak jak dwa poprzednie, czyli QB75R i QB85F, ma możliwość pracy w dwóch trybach położenia: poziomym i pionowym. Świetny obraz, doskonałe parametry i nieco tylko mniejszy rozmiar (choć znacznie mniejsza waga).

 

Prosimy o kontakt z naszym działem handlowym w celu przygotowania oferty wypożyczeniowej: kontakt z Top Rental.

 

Wszystkie wykorzystane zdjęcia pochodzą ze strony producenta, firmy SAMSUNG www.displaysolutions.samsung.com