Nowość w ofercie Top Rental – sprzedaż sprzętu używanego

Firma Top Rental, lider na rynku wypożyczeń i wynajmu urządzeń IT, wprowadziła do swojej oferty sprzedaż sprzętu używanego. Tym co wyróżnia propozycje spółki na tle podobnych ofert to sprawdzona i pewna jakość sprzedawanego sprzętu, gwarancje i bardzo atrakcyjna cena.

Top Rental oferuje tylko sprzęt sprawdzony i w bardzo dobrym stanie. Każde urządzenie jest objęte gwarancją od 3 do 6 miesięcy. Bardzo często sprzedawany sprzęt ma pełną, tj. kilkunastu miesięczną gwarancję producenta. Do sprzedaży dopuszczane są tylko wybrane urządzenia, które wcześniej były wypożyczane. Taki sprzęt był regularnie serwisowany i odświeżany, a także posiada pełną historię użytkowania. Daje to dodatkową gwarancje kupującemu, że nabywa sprzęt pewny.

Spółka jako jedna z niewielu oferuję także dostawę zakupionego sprzętu w dowolne miejsce kraju lub Europy. Ceny sprzętu używanego sięgają nawet kilkunastu procent wartości sprzętu nowego! W ofercie Top Rental są zarówno laptopy, komputery stacjonarne, ekrany i projektory, jak i sprzęt IT klasy enterprise: serwery IBM i SUN, macierze dyskowe czy biblioteki taśmowe.