O firmie

Top Rental Sp. z o.o. powstała w 2008 roku i od początku jej misją jest zapewnianie wysokiego poziomu usług wypożyczeń i wynajmu sprzętu IT i multimediów, z możliwie jak najszerszym portfolioproduktów, zawsze na czas, wraz z niezbędnym wsparciem logistycznym i technicznym. Dzięki konsekwencji w realizowaniu założonej misji udało nam się uzyskać status jednej z wiodących firm w Polsce oferujących tego typu usługi.

Firmę tworzą ludzie związani z branżą IT i multimediami od blisko 10 lat. Czas ten pozwolił na zebranie dużego bagażu doświadczeń, dzięki którym możemy naszym klientom zaproponować optymalne rozwiązania sprzętowe jak i związane z finansowaniem inwestycji w infrastrukturę IT.

Współpraca z wiodącymi producentami sprzętu IT i multimedialnego, największymi dystrybutorami sprzętu komputerowego oraz integratorami rozwiązań IT, zapewnia nam dostęp do najnowszych technologii. Dzięki temu jesteśmy w stanie proponować naszym klientom wypożyczenia bardzo szerokiej gamy urządzeń, począwszy od rozwiązań najprostszych (laptopy, desktopy) aż po rozwiązania serwerowe i storage klasy enterprise.

Codziennie rośnie liczba naszych zadowolonych klientów, ponieważ każdy nawet najmniejszy projekt jest dla nas równie cenny i z taką samą starannością realizowany. Zapraszamy do sprawdzenia naszych referencji!

Zapisz się do newslettera!

Będziesz na bieżąco i nie nie ominie Cię żadna promocja!