Dajemy wybór

Top Rental to jedna z największych na polskim rynku firm wynajmujących sprzęt komputerowo – prezentacyjny. W ofercie znajdują się także innowacyjne oraz zaawansowane urządzenia wykorzystywane do celów marketingowych i dużych projektów IT.

Filozofią naszej działalności jest wspieranie małych i dużych projektów biznesowych, niezależnie od branży i możliwości finansowych. Stworzyliśmy ofertę wynajmu tak, aby każdy z naszych klientów mógł decydować jak, gdzie, kiedy i za ile korzystać z nowych technologii. Dajemy wybór i kompleksową obsługę klienta. Dbamy o rozwój, monitorując rynek trendów w IT oraz oczekiwania współczesnego biznesu.

W naszej ofercie znaleźć można kilkaset urządzeń kilkunastu największych na świecie producentów sprzętu IT, m.in.: Sun, IBM, Lenovo, Fujitsu-Siemens, Dell, HP, NEC, Samsung. Jesteśmy przy tym firmą w pełni niezależną i gwarantującą rzetelne doradztwo przy wyborze sprzętu.

Dlaczego Top Rental?

Jesteśmy wiarygodni, bo jesteśmy niezależni. Nie jesteśmy związani z żadnym dostawcą sprzętu komputerowego, a Klienci otrzymują od nas tylko rzetelne informacje, oparte wyłącznie na naszym doświadczeniu.

Oferujemy urządzenia renomowanych producentów m.in.: Sun, IBM, Lenovo, Fujitsu-Siemens, Dell, HP, NEC, Samsung. Stworzyliśmy zespół ekspertów do bezpośrednich kontaktów z klientem. Gwarantujemy wsparcie techniczne. Bez względu na lokalizację, rodzaj działalności, wielkość przedsiębiorstwa – chętnie stawimy czoła Twoim oczekiwaniom.

Za główny cel postawiliśmy sobie pomoc w realizacji małych i wielkich projektów, wymagających zastosowania nowoczesnego sprzętu. Chcemy pomagać w tych przedsięwzięciach, niezależnie od środków finansowych jakim dysponuje Klient, technologii jakiej potrzebuje i możliwości logistycznych. Dzięki temu pozwalamy naszym Klientom koncentrować się na własnych działaniach.

Ważne dokumenty

Prosimy zapoznaj się z naszą Polityką prywatności oraz Ogólnymi Warunkami Najmu. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

Zapisz się do newslettera!

Będziesz na bieżąco i nie nie ominie Cię żadna promocja!