Zobacz stronę dedykowaną obsłudze technicznej eventów!

 

Dowiesz się z niej więcej o tym jak działamy i jakiego rodzaju usługi oferujemy w ramach profesjonalnego przygotowania konferencji, festiwali, wystaw i innych imprez masowych:
toprental.pl/obsluga-eventow/

 

UWAGA COVID-19

Nie musisz rezygnować ze swoich planów ze względu na epidemię! Teraz większość eventów zorganizujesz także online. Odwiedź naszą stronę i zobacz ofertę konferencji, szkoleń, premier i innych wydarzeń online:

www.zrealizujonline.toprental.pl

 

 

Nie tylko oferujemy najwyższej klasy sprzęt IT i AV, ale zapewniamy także kompleksową obsługę techniczną i technologiczną konferencji i wydarzeń specjalnych. Świadczymy także usługi doradcze i podpowiadamy jakich technologii i rozwiązań użyć, aby Państwa event wypadł jak najlepiej!

Obsługa techniczna konferencji oraz eventów

Obsługa eventów i multimedia Każde wydarzenie biznesowe musi być zorganizowane perfekcyjnie. Każdy szczegół musi być dopracowany, aby całość dała oczekiwany efekt. Na specjalne życzenie klientów nasi specjaliści mogą koordynować dostawę sprzętu na imprezę, zająć się jego montażem i konfiguracją. Pozostaną do dyspozycji przez cały czas trwania konferencji/seminarium, eliminując ewentualne problemy ze sprzętem komputerowym, wyświetlaczami plazmowymi i projektorami. Zajmiemy się również demontażem wypożyczonego sprzętu.

Organizacja imprezy biznesowej, targów czy konferencji stanowi o wizerunku firmy na długie lata. Dlatego tak ważne jest dobre przygotowanie. Nasza wiedza, doświadczenie oraz najwyższej klasy sprzęt prezentacyjny sprawi że Państwa konferencja, szkolenie, stoisko targowe lub dowolny event, stanie się niezapomnianym wydarzeniem.

Rozwiązania interaktywne

Oferujemy – obok całej gamy sprzętu i usług – także rozwiązania interaktywne, które wynoszą wszelkie eventy, imprezy masowe czy promocje na niespotykany dotąd poziom. Proponujemy między innymi interaktywne podłogi, ściany i witryny, stoły i ekrany multi-dotykowe oraz autorskie rozwiązania z wykorzystaniem tabletów. Wszystkie z naszych produktów interaktywnych są proste w instalacji, nie wymagają specjalnej aranżacji i ingerencji w istniejącą zabudowę, a efekty jakie przynoszą deklasują klasyczne formy prezentacji. Więcej informacji o naszych rozwiązaniach interaktywnych można znaleźć w tym miejscu: rozwiązania interaktywne.

Jako jedyna firma w Polsce umożliwiamy dostęp do tak dużej ilości sprzętu – najlepiej o tym świadczą nasze referencje i projekty w których braliśmy udział, np. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2012, Forum Gospodarcze w Krynicy, festiwal filmowy Nowe Horyzonty i wiele innych. Ale dostęp do najszerszej puli sprzętu to nie jest nasz jedyny atut. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, którym chętnie się dzielimy – doradzimy JAK najlepiej zorganizować daną imprezę pod kątem wykorzystania sprzętu, jego konfiguracji i bezproblemowego funkcjonowania. Nie tylko doradzimy, możemy to także ZROBIĆ (instalacja, montaż/demontaż, obsługa na miejscu itp.).

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń!

Nie znalazłeś na stronie interesujących Cię urządzeń? Zadzwoń i zapytaj, z pewnością będziemy mogli Ci pomóc. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Zadzwoń - (12) 399-45-02