Dlaczego?

Tablety przebojem wdarły się do naszej rzeczywistości i zagościły w niej na dobre. Zarówno wybór producentów oferujących te urządzenia, jak i konkretnych modeli jest bardzo duży. A lista możliwych zastosowań znacznie, znacznie dłuższa.

Jesteśmy liderem na polskim rynku wynajmu sprzętu IT i AV, a tablety stanowią istotny element naszej oferty. Wypożyczamy urządzenia różnych producentów, z różnymi systemami operacyjnymi:

  • Apple iOS (iPady)
  • Android (Samsung, Fujitsu, Lenovo)
  • Windows (Samsung, Fujitsu, Lenovo)

U nas możesz wynająć niemal każdą liczbę urządzeń, na dowolny czas (od jednego dnia, do kilku tygodni lub miesięcy), z dostawą na terenie całej Polski i większości państw Europy. Oprócz tabletów pożyczamy także specjalne statywy i stelaże, dzięki którym urządzenia mogą pełnić rolę webkiosków i funkcjonować bez ryzyka kradzieży czy uszkodzenia nawet w bardzo tłocznych miejscach. Nasze tablety można oklejać specjalną folią, która zapewnia dodatkowe korzyści wizerunkowe i reklamowe.

Zatem dla kogo jest skierowana propozycja wynajmu tabletów i w jakich sytuacjach jest to lepszy wybór niż zakup urządzeń?

Dla kogo i kiedy

Pomijając oczywiste i indywidualne zastosowania tabletów, możemy wskazać co najmniej kilka obszarów i sytuacji, w których te urządzenia okazują się nad wyraz pomocne:

Spotkania biznesowe, konferencje i pokazy specjalne

Tablety w takich sytuacjach sprawdzają się znakomicie. Lekkie, poręczne, nie zajmują dużo miejsca. Dodatkowo możemy każdy z tabletów przygotować pod konkretne wymagania i zainstalować tylko wybrane aplikacje lub prezentacje, tak, aby uniknąć zbędnych rozpraszaczy. W przypadku spotkań o ściśle określonej tematyce (konferencja, sympozjum), wcześniej skonfigurowane urządzenie zawierające niezbędne aplikacje, agendę dokumenty i prezentacje na pewno zrobi dobre wrażenie na uczestnikach.

Aplikacje dedykowane

Przygotujemy rozwiązanie skrojone do Twoich potrzeb. Może być to specjalna aplikacja, może być to gra miejska, albo jeszcze co innego. Tablet jest doskonałym narzędziem w badaniach marketingowych i społecznych, w sondażach i sondach ulicznych czy nawet w wyborach. Ankieter wyposażony w tablet wybiera opcje w elektronicznym kwestionariuszu, a dane są natychmiast wysyłane na serwer. Urządzenia te świetnie sprawdzają się w grach miejskich albo na imprezach przy kontroli dostępu, sprawdzaniu zaproszeń, kart wstępu itp.

Badania marktingowe i sondaże

Tablet może być i jest doskonałym narzędziem w badaniach marketingowych i społecznych, w sondażach i sondach ulicznych czy nawet w wyborach. Ankieter wyposażony w tablet wybiera opcje w elektronicznym kwestionariuszu, a dane są natychmiast wysyłane na serwer, dzięki czemu inna osoba lub osoby, w dowolnym miejscu, mogą prowadzić analizę danych.

Jeżeli planujesz któryś z wymienionych eventów (lub jakiś inny, w którym tablety znajdą zastosowanie), na jeden lub kilka dni, albo planujesz takie wydarzenia i akcje organizować od czasu do czasu, to niemal na pewno zakup urządzeń będzie nieopłacalny ekonomicznie. Alternatywą jest właśnie wynajmem!

Jeżeli nadal nie jesteś przekonany lub brakuje Ci przykładów z zastosowań tabletów, postaramy się pomóc!

Rozwiązania

Poniżej kilka przykładów "z życia wziętych". Ale nie traktuj ich jako zamkniętej listy. To zaledwie "wierzchołek góry" :)

Tablet z dowolnym systemem

Wypożyczamy praktycznie wszystkie modele tabletów od najlepszych producentów.

Jeżeli znasz dokładnie swoje wymagania dotyczące systemu operacyjnego, wielkości ekranu, specyfikacji technicznej czy po prostu wyglądu - na pewno będziemy mogli Ci pomóc.

Jeżeli natomiast nie wiesz dokładnie jaki rodzaj i model jest Ci potrzebny, służymy pomocą! Wystarczy, że opowiesz nam o projekcie w jakim urządzenia mają być wykorzystywane i w jakim celu, a doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Standy

Posiadamy różnego rodzaju standy i stojaki, wszystkie wykonane są niezwykle starannie i dostosowane do różnych rodzai tabletów. Dzięki nim tablety zyskują zupełnie nową funkcjonalność i świetnie sprawdzają się w roli tzw. webkiosków.

Standy zabezpieczają tablet przed uszkodzeniem czy kradzieżą, dzięki czemu mogą stać w ruchliwych miejscach, takich jak sklepy, stacje benzynowe czy galerie handlowe. Dodatkowo mogą być zadrukowane zgodnie z wymaganiami i dostosowane pod konkretny projekt, akcje reklamową czy inne wydarzenie promocyjne.

Branding

Tablet może pełnić jeszcze jedną funkcję - reklamową. Możemy okleić tablety specjalną folią, zarówno z przodu (ramka wokół ekranu), jak i z tyłu. Specjalna technika druku pozwala na przygotowanie niemal dowolnie wyglądającej folii. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt, a potem dostarczymy już oklejone urządzenia. Efekt na pewno bardzo Cię zadowoli.

Aplikacje dedykowane

Tablety wykorzystywane są w różnych sytuacjach, towarzyszom różnym wydarzeniom i spełniają w nich inne zadania. Nic dziwnego, że czasami zachodzi potrzeba przygotowania specjalnej aplikacji albo całego rozwiązania, gdzie dedykowana aplikacja stanowi tylko element.

Mamy doświadczenie w takich niestandardowych projektach. Powiedz nam czego potrzebujesz, a my to dla Ciebie przygotujemy. Gry miejskie z rozbudowanymi scenariuszami, dedykowane aplikacje, rozwiązania potrzebne do przeprowadzenia badań marketingowych i wiele, wiele innych.

Realizacje

Poniżej prezentujemy kilka projektów, jakie zrealizowaliśmy dla naszych klientów, a które wymagały użycia tabletów.

Kontakt z firmą

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą albo masz jakiekolwiek pytania dotyczące współpracy i oferowanych przez nas urządzeń lub usług, skontaktuj się z nami!

Pamiętaj, że jesteśmy największą w Polsce wypożyczalnią sprzętu IT i AV i jako jedyni możemy zapewnić dostęp do niemal dowolnej liczby urządzeń. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o pozostałym sprzęcie jaki wypożyczamy, odwiedź naszą stronę - www.toprental.pl.

Infolinia dla całej Polski
(12) 399-45-02

Kraków – centrala
ul. Zawiła 61, 30-390 Kraków
tel: (12) 399-45-02
fax: (12) 399-45-19
e-mail: krakow@toprental.pl

Warszawa
ul. Szyszkowa 58, 02-285 Warszawa
tel: (22) 465-93-72
fax: (22) 465-93-73
e-mail: warszawa@toprental.pl

Zapisz się do newslettera!

Będziesz na bieżąco i nie nie ominie Cię żadna promocja!