Otwarcie fabryki NGK Ceramics Polska

Krótka (foto)relacja z otwarcia fabryki NGK Ceramics Polska, które to otwarcie mieliśmy przyjemność wspierać w postaci obsługi technicznej i zapewnieniu całej oprawy multimedialnej.

Firma NGK Ceramics jest obecna w Polsce od kilku lat i specjalizuje się w produkcji filtrów DPF zrobionych z węglika krzemu. Otwarta niedawno fabryka to nowy zakład produkujący czujniki NOx. Dla porównania zapraszamy też do archiwalnego materiału sprzed roku, również związanego z firmą NGK Ceramics i fabryką w Dąbrowie Górniczej: Otwarcie fabryki NGK Ceramics w Dąbrowie Górniczej.

My zapewnialiśmy kompleksową oprawę multimedialną tego wydarzenie, czyli dostarczyliśmy ekran diodowy o wielkości 3.5 metra na 2 metry (o możliwościach naszych ekranów diodowych i ich właściwościach przeczytacie na stronie: ekran diodowy) wraz całą konstrukcją; zadbaliśmy o reżyserię obrazu, nagłośnienie i oświetlenie samej sceny jak i architektonicznych elementów wystroju wnętrza. Poza tym oczywiście odpowiadaliśmy za pełną obsługę techniczną i logistyczną multimediów.

A poniżej obiecana fotorelacja.: