Świąteczne eventy online

Bliskie i bezpośrednie spotkania wszystkich pracowników to niezwykle ważny element w każdej organizacji biznesowej. To element firmowej kultury. Na mapie takich corocznych wydarzeń tradycyjnie najważniejsze były spotkania w okresie świątecznym i na przełomie roku. To zarówno dobry czas na podsumowania i plany, ale także możliwość nieco cieplejszego, bardziej familijnego kontaktu wszystkich pracowników. Epidemia w tym roku pozbawia nas tej możliwości, ale nie musimy być całkowicie bezradni! Nowoczesnym i przede wszystkim bezpiecznym rozwiązaniem jest możliwość zorganizowania świątecznego eventu online. I to zarówno w modelu całkowicie online, jak i hybrydowym. Zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty!

Od początku epidemii staramy się zapewnić naszym klientom możliwość organizacji spotkań, konferencji, targów czy szkoleń w sposób jak najbardziej nowoczesny (zapraszamy na dedykowaną podstronę zrealizujonline.toprental.pl), a przede wszystkim bezpieczny! Stąd w przypadku organizacji eventów w formule hybrydowej tak poważnie traktujemy kwestie bezpieczeństwa sanitarnego (zapraszamy do zapoznania się z naszymi rozwiązaniami w tym zakresie, czyli nowoczesnymi sanitizerami). Natomiast w przypadku eventów online zapewniamy pełną i kompleksową obsługę technologiczną na każdym etapie: od opracowania scenariusza, przez przygotowanie studia cyfrowego online (wizualizacje, grafiki), po realizację (zarówno w jednym z naszych studiów wyposażonych w profesjonalny sprzęt, oprogramowanie, kamery i światło), streaming na żywo do internetu oraz postprodukcję i archiwizację. Przykłady naszych realizacji można zobaczyć np. tu – konferencja Digital Excellence Awards -, tu – gala Polskiej Rady Centrów Handlowych

 

Świąteczne eventy online – rozwiązanie na trudne czasy!

 

Święta w tym roku będą inne pod każdym względem. Ale szczególnie w sytuacji gospodarczych, społecznych i zdrowotnych problemów firmy nie chcą rezygnować z możliwości spotkania się ze swoimi pracownikami. Nieco mniej formalna atmosfera zbliżających się świąt jest szczególnie dobrą okazją by wesprzeć swoich pracowników, zadbać o ich motywacje, podzielić się wątpliwościami i po prostu “być razem” choćby w wersji online.

 

 

Jak może wyglądać spotkanie świąteczne online? Przygotowaliśmy kilka wariantów i scenariuszy:

 

 

Studio świąteczne w Willi Foksal w Warszawie

 

Razem z naszymi partnerami oferujemy Państwu możliwość nagrania i realizacji eventu świątecznego online w jednym ze specjalnie przygotowanych i zaaranżowanych studiów świątecznych w Willi Foksal. Przytulne i stylowe wnętrza, pełne zaplecze techniczne i organizacyjne oraz oczywiście najwyższe rygory sanitarne. Przebieg wydarzenia może być realizowany online w trybie rzeczywistym dla pracowników, którzy w tym czasie przebywają w domach, ale z zapewnieniem możliwości wirtualnego uczestnictwa. To wirtualne uczestnictwo może być bierne (oglądanie przekazu na żywo) i czynne (możliwość zabrania głosu i udziału w dyskusji). W przypadku większych organizacji mamy możliwość tworzenia podgrup i wyodrębnionych zespołów (specjalne osobne video rooms).

 

Na każdym etapie zapewniamy profesjonalną obsługę techniczną. Wydarzenia mogą być transmitowane online w czasie rzeczywistym lub mogą być wcześniej nagrane i emitowane później.

Autorami zdjęć są Gabriel Bugajny, Karolina Jaunzems oraz Pix and Me. Dziękujemy!

 

Studio wirtualne

 

Nagranie realizowane jest w jednym z naszych studiów, które wyposażone jest w profesjonalny sprzęt (green screen, specjalistyczne oprogramowanie do tworzenia eventów online i zaawansowanego przekazywania treści, prezentacji, filmów), profesjonalne kamery i miksery wideo-audio i oświetlenie. Nad wszystkim czuwają nasi technicy odpowiedzialni za bezproblemowy przebieg eventu.

W tym przypadku zapewniamy także profesjonalną personalizację graficzną studia i całego przekazu. Jak to działa? Na życzenie klienta przygotowujemy specjalne szablony graficzne studia, które później nakładane są na obraz (dzięki tzw. green screen). Przykłady naszych świątecznych aranżacji przekazu online:

 

 

Studio wirtualne wersja mobilna

 

Jest to wersja wcześniejszego rozwiązania, ale z realizacją i dojazdem do siedziby firmy. Oczywiście w tym przypadku muszą być po stronie klienta zapewnione niezbędne warunki (np. odpowiednie pomieszczenie do instalacji sprzętu i dostęp do szerokopasmowego, stabilnego internetu).

 

 

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie na bieżąco pokazujemy różne realizacje: www.facebook.com/toprentalpl

I oczywiście zapraszamy do kontaktu!