Top Rental dla American Film Festival

American Film Festival to pierwsze tego typu wydarzenie kulturalne w Polsce. W dniach 20-24 października, we Wrocławiu, będzie można nie tylko zapoznać się z kinematografią amerykańską, ale także z kulturą i rzeczywistością Stanów Zjednoczonych. Na festiwalu prezentowane będą zarówno filmy uznanych reżyserów, jak i mniej znanych twórców.

Top Rental dostarczy organizatorom festiwalu ponad 30 komputerów do obsługi kas, kafejki internetowej i biura prasowego. Oprócz tego spółka zadba o budowę sieci lokalnej, dostawę niezbędnego do jej funkcjonowania sprzętu oraz nadzór techniczny nad jej poprawnym działaniem przez cały czas trwania festiwalu.

Nasze doświadczenie przy tego typu projektach, a zwłaszcza pomoc przy organizacji festiwalu Era Nowe Horyzonty, miała z pewnością duży wpływ na decyzję organizatorów festiwalu. Cieszę się, że możemy wesprzeć organizacyjnie i technicznie tak ciekawy projekt, a zarazem bardzo interesujące wydarzenie kulturalne. – mówi Marek Straszak, prezes zarządu Top Rental.