Top Rental wprowadza nową usługę – Try and Buy

Top Rental, firma specjalizująca się w wynajmie sprzętu IT i urządzeń multimedialnych, wprowadza do swojej oferty nową usługę – Try and Buy. Dzięki temu klienci mogą najpierw wypożyczyć dane urządzenie, a potem podjąć decyzję o zakupie.

Do tej pory usługa typu Try and Buy oferowana była jedynie przez producentów sprzętu i dedykowana dla firm spełniających określone przez producenta kryteria. Oferta Top Rental jest natomiast skierowana do wszystkich firm, bez względu na ich wielkość i specyfikę działania. Jest to pierwsza taka usługa adresowana do szerokiego odbiorcy.

Na czym polega usługa? Klient może wypożyczyć wybrany sprzęt na trzy miesiące, a po upływie tego okresu podjąć decyzję o zakupie lub rezygnacji. Może też wymienić sprzęt na inny. Dzięki temu klienci minimalizują ryzyko nietrafionej inwestycji.

To bardzo dobra propozycja dla wszystkich, którzy nie są pewni czy wybrane urządzenie spełni ich wymagania. Zakup sprzętu, szczególnie wysokiej klasy serwera czy macierzy, to bardzo duża inwestycja a dodatkowo jest do decyzja wiążąca. A przecież nierzadko jest tak, że wybrany na etapie planowania sprzęt okazuje się mieć niewystarczające dla projektu parametry. Nasza usługa rozwiązuje ten problem – mówi Marek Straszak, prezes zarządu Top Rental.

Usługa Try and Buy obejmuje sprzęt takich producentów jak IBMCISCO czy HP. Asortyment będzie stopniowo poszerzany także o  urządzenia innych producentów.