Wynajem zestawów do virtual reality

Rzeczywistość wirtualna nigdy jeszcze nie była tak blisko! Wynajmij zestaw do VR (virtual reality) i uatrakcyjnij w ten sposób każde wydarzenie: konferencję, prezentację biznesową, pokaz dla specjalnych klientów, stoisko targowe…

Zestaw do wirtualnej rzeczywistości = gogle Oculus + telefon SAMSUNG

Co wchodzi w skład zestawu VR? Bezprzewodowe gogle Oculus oraz jeden z telefonów marki SAMSUNG, na przykład Note 8, Galaxy S8 lub S9. Gogle wyposażone są w bezpieczne mocowanie zapewniające pewność każdego ruchu. Niewielka waga i miękka pianka gwarantują komfortowe używanie nawet podczas długich sesji. Szerokie pole widzenia, zaawansowana technologia, akcelerometr, żyroskop i czujniki zbliżeniowe, a co najważniejsze zgodność z wieloma aplikacjami zapewnią niesamowite wrażenia!

Gogle Gear VR zapewniają szerokie pole widzenia i niezwykle wyraźne obrazy. Przenikanie światła i odbicia zostały tu ograniczone do minimum.

Odkryj też Oculus Home i Oculus Store. Liczba aplikacji dostępnych i współpracujących z zestawami do virtual reality jest bardzo duża i wciąż rośnie.

Możliwe zastosowania:

  • konferencje
  • pokazy specjalne
  • szkolenia
  • stoiska targowe
  • i wiele innych

Jeżeli jesteś wynajmem zestawów do wirtualnej rzeczywistości (albo innego sprzętu i urządzeń) lub masz pytania – skontaktuj się z nami.

Ulotka informacyjna

 

Użyte zdjęcia oraz niektóre informacje pochodzą ze strony firmy SAMSUNG.

Zapisz się do newslettera!

Będziesz na bieżąco i nie nie ominie Cię żadna promocja!