Przedstawiamy linię produktów zapewniających aktywne wsparcie ochrony zdrowia w miejscach publicznych. Gama oferowanych przez nas rozwiązań to coś więcej niż tylko automatyczne dozowniki środka dezynfekującego – w wariantach zaawansowanych rozwiązania te oferują między innymi automatyczny pomiar temperatury i możliwość wyświetlania komunikatów wizualnych.

 

Niektóre funkcje naszych urządzeń

 

 • czujnik pomiaru temperatury ciała (działający zdalnie i aktywowany automatycznie)
 • monitor informacyjny LCD 27’’ (z funkcją nawigacyjną, informacyjną i reklamową)
 • atomizer rozpylający płyn do dezynfekcji (z automatyczną aktywacją uwalniania dawki aerozolu)
 • czujnik aktywujący atomizer (poprzez zbliżenie wewnętrznej strony dłoni)
 • Korpus wykonany ze stali nierdzewnej i/lub malowanej proszkowo

Powyższe funkcje występują w wybranych modelach. Poniżej przedstawiamy szczegółową prezentację wszystkich urządzeń:

 

Point of care #1

 

To kompaktowy wariant automatycznego i bezdotykowego dozownika wolnostojącego. Wyróżnia się estetycznym wyglądem, niewielkimi rozmiarami i przystępną ceną. Posiada wbudowany atomizer automatycznie dozujący dezynfekujący aerozol na dłoni oraz czujnik sensoryczny aktywujący uwolnienie dawki aerozolu. Zbiornik ma pojemność 5l, co odpowiada 7 500 dawek środka dezynfekującego.

 

Point of care #2 oraz #2B

 

To większa wersja modelu #1, która posiada te same funkcje, ale jest większa oraz ma wbudowany większy zbiornik 10l. Wersja automatycznego dozownika #2B posiada dodatkowo funkcję zdalnego pomiaru temperatury ciała. Urządzenie posiada również mały wyświetlacz pokazujący zmierzoną wartość. W przypadku COVID-19 podwyższona/wysoka temperatura ciała jest jednym z głównych cech wskazujących na możliwą infekcję.

 

Point of care #3 oraz #3B

 

To wariant dużego, wolnostojącego bezdotykowego i automatycznego dozownika środka odkażającego, który dodatkowo posiada wbudowany ekran LCD 27″. Ekran pozwala na emisję dowolnych treści: reklam, informacji, ważnych komunikatów lub wskazówek dotyczących nawigacji. Wersja #3B wyposażona jest w automatyczny i bezdotykowy sensor pomiaru temperatury ciała.

 

 

Kompaktowy wariant wolnostojący lub wiszący

 

Urządzenie pozwala na pracę w dwóch trybach: jako dozownik wolnostojący lub wiszący. Podstawowe funkcje: automatyczne dozowanie płynu/żelu na dłonie; czujnik sensoryczny aktywujący uwolnienie dawki płynu/żelu; poj. 5 litrów, regulowana dawka płynu (4 stopnie regulacji).

 

 

Główne funkcje urządzeń to:

 

 • DYSZA Z AEROZOLEM – wbudowana pompka dawkuje płyn pod ciśnieniem, dzięki czemuz dozownika nie kapie płyn, a podłoga wokół stacji jest czysta
 • DUŻE ZBIORNIKI – duże zbiornik z płynem, od 5 do 10 litrów, które wystarczają nawet na 15 000 dawek aerozolu i nie wymagają częstego uzupełniania
 • POWIADOMIENIA SMS/MAIL – wbudowany sterownik AP150 z kartą GSM rejestruje poziom zużycia płynu oraz wysyła raporty i powiadomienia (sms/mail), gdy zbiornik wymaga uzupełnienia
 • REGULACJA DAWKI AEROZOLU – sterownik AP150 pozwala również zdalnie programować wielkość aplikowanej dawki aerozolu oraz ciśnienie w dyszy atomizera
 • BEZPIECZEŃSTWO – sterownik AP150 dezaktywuje dyszę z aerozolem w momencie jej przypadkowego lub celowego trwałego przesłonięcia lub zaklejenia np. gumą do żucia
 • WZORNICTWO i KONFIGURACJA – nowoczesna bryła produktu, możliwość konfiguracji funkcji wedle potrzeb klienta oraz wykonania brandingu produktu w dowolnym kolorze z palety RAL
 • INSTALACJA i ZASILANIE – możliwość trwałej instalacji stacji do podłoża za pomocą stalowych kotew lub mobilnej (przenośnej) instalacji na stalowej stopie i taśmie montażowej. Stacje mogą być zasilane z sieci 220V lub za pomocą wbudowanego akumulatora (opcja)

 

Dla kogo?

 

Reżim sanitarny i niebezpieczeństwo związane z epidemią COVID-19 nakładają na właścicieli i operatorów budynków, sklepów, biurowców i wszelkich miejsc publicznych konieczność zapewnienia między innymi środka do odkażania i dezynfekcji. Rozwiązania przez nas oferowane są do tego właśnie zaprojektowane. Pozwalają nie tylko na bezdotykowe i automatyczne dozowanie precyzyjnie dobranych dawek, ale są wyposażone w czujniki pomiaru temperatury i ekrany LCD (w zależności od wybranego modelu). Sterownik AP150 z kolei poinformuje dedykowaną osobę poprzez SMS/EMAIL o konieczności uzupełnienia zbiornika ze środkiem odkażającym.

Automatyczne sanitizery to nie tylko rozwiązania na stałe do sklepów, biurowców i miejsc użyteczności publicznej. To także świetne rozwiązanie dla organizatorów wydarzeń takich jak konferencje, targi, spotkania biznesowe, prezentacja i prelekcje. Dla organizatorów takich eventów oferujemy wynajem ww urządzeń na bardzo atrakcyjnych warunkach.

 

Pobierze prezentację i skontaktuj się z nami!

 

Tu możesz pobrać prezentację wszystkich modeli. Jeżeli jesteś zainteresowany z zakupem urządzenia lub jego wypożyczeniem to skontaktuj się z nami!

Zadzwoń pod numer (12) 399-45-02, napisz na adres info@toprental.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie https://www.toprental.pl/kontakt-z-firma/.

 

 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń!

Nie znalazłeś na stronie interesujących Cię urządzeń? Zadzwoń i zapytaj, z pewnością będziemy mogli Ci pomóc. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Zadzwoń - (12) 399-45-02