Wynajem stacji roboczych

 

Proponujemy szeroką gamę komputerów stacjonarnych dla firmy. Nasza oferta powstała z myślą o prostych stanowiskach biurowych, jak i wyspecjalizowanych oraz wymagających działaniach np. graficzno-obliczeniowych czy na potrzeby graczy (komputery gamingowe). Komputery stacjonarne wciąż doskonale sprawdzają się podczas szkoleń, prezentacji i targów.

Wynajem stacji roboczych

Komputery dla graczy

Komputery dla graczy mają wysokie wymagania, zarówno pod względem grafiki, jak i procesora. Wynajmujemy gamingowe stacje organizatorom turniejów e-sportowych.

 

Komputery dla biur prasowych i do obsługi konferencji

Podczas dużych konferencji, festiwali czy innych eventów często występuje potrzeba zorganizowania saloników prasowych. Wygodne stacje robocze z dostępem do internetu sprawdzą się w takich sytuacjach lepiej niż laptopy.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprzęt firm: Dell, Lenovo, HP i FSC. Mamy do dyspozycji kilka tysięcy sztuk komputerów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją. Mamy najlepsze ceny na rynku !!!

Oferta dostosowywana jest indywidualnie dla klienta. Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły. Zapoznaj się także z warunkami najmu.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń!

Nie znalazłeś na stronie interesujących Cię urządzeń? Zadzwoń i zapytaj, z pewnością będziemy mogli Ci pomóc. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Zadzwoń - (12) 399-45-02