Wynajem laptopów

 

Dysponujemy kilkuset egzemplarzami laptopów najbardziej renomowanych marek, takich jak Dell, Hewlett-Packard, Lenovo czy Samsung. Wynajem laptopów to bardzo dobra alternatywa do zakupu, jeżeli oczywiście sprzęt ten potrzebny jest okazjonalnie lub przez kilka, kilkanaście dni w roku. Wypożyczamy laptopy do różnych celów i zastosowań oraz dla różnych grup odbiorców. W naszej ofercie znajdują się urządzenia o różnych parametrach technicznych. Umownie dzielimy laptopy jakie wypożyczamy na trzy grupy:

Laptopy klasy Basic – są to komputery przeznaczone dla mniej wymagających zadań, takich jak obsługa szkoleń, biur prasowych podczas różnych wydarzeń, obsługa prezentacji, eventów itp. Są to podstawowe, ale sprawdzone komputery, które idealnie sprawdzą się do większości typowo biurowych zastosowań.

Laptopy klasy Business – są to laptopy przeznaczone dla bardziej wymagających użytkowników. Takie jednostki posiadają lepsze parametry i lepsze podzespoły.

Laptopy klasy Pro – są to laptopy dla najbardziej wymagających użytkowników, takich jak graficy lub gracze.

 

Wypożyczalnia laptopów

 

Laptopy jakie wypożyczamy mają stosunkowo krótki “cykl użycia”. Dlaczego? Wypożyczamy tylko w pełni sprawne, niezniszczone i nieuszkodzone egzemplarze. Dodatkowo rozwój technologiczny sprawia, że zaawansowana jednostka za kilka miesięcy przestaje nią być. Wszystko to sprawia, że laptopy jakie posiadamy dość często się zmieniają i są uzupełniane nowymi egzemplarzami.

Wynajmując od nas laptopy masz gwarancje, że:

  • sprzęt będzie sprawny, niezniszczony oraz zgodny ze specyfikacją techniczną jaka wcześniej została uzgodniona,
  • sprzęt po każdym wypożyczeniu jest sprawdzany, czyszczony, a technicy przywracają każdy z nich do ustawień fabrycznych – nie ma możliwości, by jakiekolwiek Twoje dane wpadły w niepowołane ręce,
  • konfiguracje przygotowujemy według życzeń i ustaleń wypożyczającego.

Wynajem laptopów

Wynajem laptopów 1

Wynajem laptopów 2

 

Wynajem laptopów to bardzo dobra alternatywa do zakupu, jeżeli oczywiście sprzęt ten potrzebny jest okazjonalnie lub przez kilka, kilkanaście dni w roku. 

 

Wynajem laptopów 3

Wynajem laptopów 4

Zapewniamy także transport oraz usługi dodatkowe, takie jak dostęp do sieci internetowej, wynajem dodatkowych urządzeń peryferyjnych (drukarki, ksero itp.) i zabezpieczeń.

Każda oferta przygotowywana jest indywidualnie. Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły oraz zapoznaj z warunkami najmu. Być może zainteresuje Cię także oferta wynajmu komputerów – mamy w swojej ofercie wypożyczeniowej komputery stacjonarne klasy all-in-one oraz specjalne rozwiązania dedykowane dla graczy (komputery i ekrany gamingowe o najwyższych parametrach technicznych) – lub wynajmu tabletów.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń!

Nie znalazłeś na stronie interesujących Cię urządzeń? Zadzwoń i zapytaj, z pewnością będziemy mogli Ci pomóc. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Zadzwoń - (12) 399-45-02