Wynajem ekranów i telewizorów

 

Top Rental to ogromny wybór monitorów komputerowych oraz ekranów firm: Samsung, NEC, LG, HP, Lenovo, Fujitsu. Dzięki nim Państwa firma przygotuje nawet najbardziej skomplikowaną prezentację/szkolenie. Stoisko targowe wyposażone w taki sprzęt przyciągnie uwagę mnóstwa ludzi (potencjalnych klientów).

Dysponujemy pełną gamą najpopularniejszych rozmiarów ekranów. W tym także naprawdę dużych, takich jak 75 calowe monitory LED firmy SAMSUNG. Rozmiar, jasność i precyzja obrazu dają niesamowity efekt! Monitor o tak dużym formacie idealnie nadaje się na stoisko targowe, do małej sali konferencyjnej lub przestrzeni wystawowej, np. w foyer hotelu. Cienka ramka i smukła obudowa nadają mu nowoczesny wygląd, a możliwość pracy w pionie i poziomie czyni go jeszcze bardziej uniwersalnym rozwiązaniem. Tak duży ekran znakomicie zastępuje duży plakat lub roll-up – wysokość 168 cm naprawdę robi wrażenie! Oczywiście ma on możliwość odtwarzania materiałów wideo z USB, dzięki czemu żadne dodatkowe playery nie są dostępne. A do tego większa niż w standardowych TV jasność i jakość obrazu.

Monitory LED 75" firmy SAMSUNG

Monitory LED 75" firmy SAMSUNG

Monitory LED 75" firmy SAMSUNG

U nas możecie Państwo wypożyczyć już jeden ekran na jeden dzień! Ale mamy doświadczenie w krótko, średnio i długoterminowych wypożyczeniach. W dowolnych ilościach, w dowolnym miejscu Polski, z opcjonalnym montażem, konfiguracją i wsparciem technicznym. Wszystko solidnie, szybko i bezproblemowo. Między innymi dlatego nasze monitory pracowały np. podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012 (ponad 200 monitorów dla UEFA), podczas Forum Gospodarczego w Krynicy, festiwalów filmowych takich jak Nowe HoryzontyKFFAFF czy FPFF w Gdynii. I w wielu, wielu innych miejscach.

Wypożyczalnia laptopów

Monitory i ekrany w naszej ofercie dobraliśmy starannie, aby zaspokoić nawet najbardziej wymagających. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją. Mamy najlepsze ceny na rynku !!!

Telewizory LED, LCD i plazmowe na wynajem

 

Oferta dostosowywana jest indywidualnie dla klienta. Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły. Zapoznaj się także z warunkami najmu.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń!

Nie znalazłeś na stronie interesujących Cię urządzeń? Zadzwoń i zapytaj, z pewnością będziemy mogli Ci pomóc. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Zadzwoń - (12) 399-45-02