Wynajem monitorów dotykowych

 

Doskonały obraz z niesamowitą liczbą szczegółów, a do tego niesamowita prędkość pracy. Czy to możliwe, żeby monitor dotykowy miał takie parametry? Możliwe! Odkrywamy prawdziwą magię dotyku. Ekrany dotykowe przenoszą użytkownika na zupełnie nowy poziom doznań. A u nas monitory i ekrany dotykowe jak zwykle w najlepszych cenach!

Monitory dotykowe występują w różnych rozmiarach i dzielą się na dwa rodzaje:

  • ekrany z nakładką dotykową, które wymagają dodatkowo osobno komputera. Dzielimy je zazwyczaj wg jednoczesnych punktów dotyku: OneTouch, DoubleTouch oraz MultiTouch
  • e-board, czyli tablice dotykowe, urządzenia typu all-in-one, które mają już wbudowany komputer i nie wymagają żadnych innych peryferii.

Wynajem monitorów dotykowych

dsc08018-1330533902-1330534113

 

Przykładowy sprzęt z tej kategorii – tablica interaktywna SAMSUNG DM75E-BR

To 75 calowy monitor dotykowy wyposażony w odtwarzacz i WiFi, pełniący funkcję nowoczesnego flipcharta oraz tablicy interaktywnej. Pozwala na jednoczesne wyświetlanie doskonałej jakości obrazu o najwyższych parametrach (kontrast, ostrość, rozdzielczość), jak i płynne, wygodne pisanie. Ekran pozwala na jednoczesne dotykanie ekrany nawet 10 uczestnikom! Można w ten sposób dodawać komentarze oraz dokonywać edycji i uwag. Jak na nowoczesny, cyfrowy flipchart przystało, ekran posiada także funkcję wymazywania dłonią.

Oprogramowanie MagicIWB S2 (jest wbudowane) do interaktywnego zarządzania zawartością ekranu SMART Signage firmy Samsung zmienia tradycyjną prezentację w dynamiczny pokaz biznesowy lub edukacyjny.

Monitor dotykowy Samsung DM75E-BR posiada pełen zestaw niezbędnych łączy: HDMI, D-Sub, DP, DVI i USB. Treści można udostępniać oraz wyświetlać z i na komputery, tablety i smartfony. Ponadto automatyczne przełączanie ekranu na obsługę dotykową eliminuje potrzebę stosowania dwóch różnych przewodów do korzystania z funkcji dotykowych z notebookiem. Ekran posiada łatwo dostępne złącze wyjściowe obsługi dotykowej (port USB do wysyłania danych), umieszczone z boku przedniej tacki na pióro. Wystarczy podłączyć jeden przewód obsługi dotykowej do portu USB, drugi jego koniec do notebooka i skonfigurować źródło.

Podstawowe dane techniczne:

  • przekątna 75 cali
  • wielkość piksela 0,2865 x 0,8595 mm
  • rozdzielczość 1 920 x 1 080 (16:9)
  • jasność 380 nitów
  • czas reakcji 4 ms

Oferta dostosowywana jest indywidualnie dla klienta. Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły. Zapoznaj się także z warunkami najmu.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń!

Nie znalazłeś na stronie interesujących Cię urządzeń? Zadzwoń i zapytaj, z pewnością będziemy mogli Ci pomóc. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Zadzwoń - (12) 399-45-02