Ściany i podłogi interaktywne

 

Z przyjemnością prezentujemy nową pozycję w naszej ofercie wypożyczeniowej: ROZWIĄZANIA INTERAKTYWNE. A właściwie kilka nowości, bo na usługi pt. Rozwiązania Interaktywne składa się kilka różnych pozycji. Oto one:

Podłogi interaktywne

 

Interaktywna podłoga to niesamowicie efektowne narzędzie, które spotęguje możliwości każdej akcji promocyjnej i kampanii reklamowej. Dzięki specjalnemu oprogramowaniu każde zastosowanie może być niepowtarzalne, z własnym, unikalnym scenariuszem.

Jak to działa? Interaktywna podłoga to zestaw silnego projektora multimedialnego, kamery, emitera podczerwieni i komputera z odpowiednim oprogramowaniem. Całość jest niezwykle prosta do zamontowania i nie wymaga specjalnych przygotowań. Dzięki temu interaktywną podłogę można zainstalować w bardzo krótkim czasie w bardzo wielu miejscach (galerie handlowe, pasaże, halle i korytarze hotelowe itp., itd.).

Ściany interaktywne

 

Interaktywna ściana oraz interaktywna witryna to rozwiązania bardzo podobne, ale różniące się nieco w szczegółach. Wyobraź sobie witrynę dużego sklepu, obok którego dziennie przechodzą setki osób, często nie zwracając na niego żadnej uwagi. I pewnego dnia witryna “ożywa”, sprawiając, że praktycznie nikt nie przejdzie koło niej obojętnie…

Interaktywna ściana i witryna wymagają bardzo podobnego zestawu, na który zasadniczo składa się komputer ze specjalnym oprogramowaniem, emiter podczerwieni oraz projektor działający w trybie przedniej lub tylnej projekcji (w zależności od wybranego rozwiązania).

Możliwości zastosowań jest mnóstwo, wszystko zależy od kreacji i pomysłu. My dostarczymy narzędzie, dzięki którym Twoje pomysły ujrzą światło dzienne!

Aplikacje interaktywne na iPada

 

Aplikacje interaktywne / iPad – uniwersalność i możliwości iPada sprawiają, że jest on coraz częściej wykorzystywany do na pozór niecodziennych zadań. Od dawna wypożyczamy iPady na konferencje i targi jako webkioski (ipad na specjalnym, dedykowanym statywie). Ale to nie wszystko. Teraz oferujemy specjalne aplikacje pisane na zamówienia, dzięki którym obszary w jakich można zastosować iPada są jeszcze większe.

Przykłady? Przygotowaliśmy specjalną aplikację do badań marketingowych. Ankieterzy wyposażeni w iPady są w stanie zebrać zdecydowanie więcej ankiet niż w tradycyjny sposób. Mało tego, każda ankieta zaraz po wypełnieniu trafia do centralnej bazy danych, a specjalna aplikacja umożliwia bieżące analizowanie wyników w dowolnym miejscu.

Co jeszcze możemy zaproponować? Aplikacje dla gier miejskich. Grupa ludzi wyposażona w iPada lub iPady musi wykonać konkretne zadanie, np. zameldować się we właściwym miejscu i czasie. Gry miejskie są niezwykle popularne, a agencjom eventowym i reklamowym dostarczają nowych, niesamowitych możliwości.

Czy coś jeszcze? Oczywiście! iPad wyposażony w naszą autorską aplikację do prezentacji z obrazem, który dzięki technologii AirPlay pojawia się na dowolnym ekranie w dowolnym miejscu. To znacznie więcej niż zwykła prezentacja w Power Point czy Keynote.

Oferta dostosowywana jest indywidualnie dla klienta. Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły. Zapoznaj się także z warunkami najmu.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń!

Nie znalazłeś na stronie interesujących Cię urządzeń? Zadzwoń i zapytaj, z pewnością będziemy mogli Ci pomóc. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Zadzwoń - (12) 399-45-02