Ściany wideo na wynajem

Nasza oferta wynajmu ścian wideo opiera się na dwóch rozwiązaniach:

  • ekranie diodowym (LED)
  • ścianie z monitorów bezszwowych (LCD)

Ekrany diodowe (LED)

Ekran diodowy to zupełnie nowa jakość w zakresie wyświetlania obrazu! Dzięki rozmiarowi pojedynczego piksela – w przypadku naszych ekranów jest to zaledwie 2,6 mm podczas gdy większość dostępnych na rynku ekranów ma znacznie gorsze parametry -, niezwykłym parametrom jasności i kontrastu oraz innowacyjnej metodzie łączenia pojedynczych modułów. Ekran diodowy (ledowy) dzięki swojej budowie nie ma żadnych widocznych łączeń, a odbiorca ma wrażenie, jakby była to jednolita płaszczyzna.

System łączenia w ekranach diodowych jak żaden inny pozwala na elastyczne kształtowanie powierzchni. Ekran może być zupełnie płaski i jednolity, może być delikatnie zakrzywiony lub płynnie falować. Specjalne zamki umieszczone z tyłu modułów (niewidoczne dla odbiorcy) pozwalają łączyć je ze sobą pod kątem kilku lub kilkunastu stopni, a nawet pod kątem ostrym 90 stopni.

Więcej informacji na temat ekranów diodowych (inaczej ekranów ledowych) i ofercie wynajmuj znajduje się na stronie: https://www.toprental.pl/wypozyczalnia-sprzetu-it-i-av/ekran-diodowy-nowosc/

Monitory bezszwowe (LCD)

Wykorzystujemy rozwiązanie bezszwowych monitorów marki SAMSUNG. Ściana z ekranów LCD to nic nowego, ale rozwiązanie Samsunga wykorzystujące bezszwowe monitory z matrycą DID to prawdziwa rewolucja. Dzięki tej technologii można stworzyć ekran aż z 250 elementów!!!

Na niesamowity efekt wyświetlanego obrazu składa się technologia bezszwowych monitorów i ultra cienka ramka między poszczególnymi ekranami. Zastosowane LCD SAMSUNGA mają ultra cienkie obwódki, zaledwie 4 milimetrowe, co sprawia, że łączenie między poszczególnymi monitorami jest niewielki i odbiorca ma wrażenie, jakby patrzył na jeden, duży ekran (zwłaszcza z większej odległości). Jakość obrazu zapewniają nowoczesne matryce DID oraz system DNIe. Każdy monitor wyświetla obraz o niesamowitej wręcz jakości! Rzeczywisty kontrast 4500:1 i jasność 450 cd/m^(2) pozwalają na znakomity odbiór nawet w warunkach dużej jasności otoczenia.

Ścianki wideo (video wall)

Modułowa budowa ścianki sprawia, że jest to idealne rozwiązanie zarówno na okoliczność małych, średnich, dużych a nawet bardzo dużych imprez i wydarzeń. Monitory i ekrany z których zbudowana jest ścianka łączą się w bardzo prosty sposób, a jednorazowo można użyć nawet 250 elementów. Co ważne, poza dostarczanymi stopami nie są konieczne żadne dodatkowe konstrukcje. To unikalne rozwiązanie na rynku.

Ściany wideo

 

Zabudowa ścian wideo

Wolnostojące ściany wideo (video wall) wymagają zabudowy, która może i powinna być wykorzystana jako dodatkowa powierzchnia marketingowa i reklamowa. Zabudowa może być częściowa – np. od frontu – lub kompleksowa – z przodu, z tyłu, a także od góry. Ma to szczególne znaczenie, gdy taki video wall stoi w miejscu o dużym natężeniu ruchu, jak galerie handlowe, dworce, lotniska, hale targowe itp.

 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń!

Nie znalazłeś na stronie interesujących Cię urządzeń? Zadzwoń i zapytaj, z pewnością będziemy mogli Ci pomóc. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Zadzwoń - (12) 399-45-02