XXIX Forum Ekonomiczne w Krynicy oraz Festiwal Biegowy

To kolejny raz, gdy mieliśmy przyjemność i możliwość współpracy z Fundacją Instytut Studiów Wschodnich, organizatorem Forum Ekonomicznego w Krynicy. Tym razem w ramach tej współpracy wypożyczyliśmy rekordową liczbę monitorów, ekranów, komputerów i akcesoriów. Zapraszamy na krótką relację.

Forum Ekonomiczne w Krynicy co roku przyciąga przedstawicieli świata polityki, biznesu i finansów. Stanowi miejsce dyskusji, wymiany doświadczeń i poglądów, ale też daje możliwość nawiązania bezpośrednich relacji. W tym roku Forum – 3-5 września – odwiedziło ponad 5 tys. osób z ponad 60 krajów, odbyło się kilkadziesiąt sesji plenarnych i paneli. I jak co roku, po zakończeniu Forum, miał miejsce Festiwal Biegowy. I jak w przypadku Forum Ekonomicznego, tak i tu dostarczaliśmy nasz sprzęt.

Organizatorom Forum wypożyczyliśmy 80 laptopów i komputerów typu AIO (All in One) oraz 9 urządzeń drukujących i kopiujących. Sprzęt został wykorzystany przy organizacji biura organizatora, centrum prasowego i bramek wejściowych do sal seminaryjnych. Oprócz tego dostarczyliśmy 20 monitorów 48-55″ (wykorzystane zostały do prezentacji agendy każdej a sal seminaryjnych) oraz 15 ekranów 75-85″ wielkoformatowych do prezentacji logotypów partnerów i sponsorów w salach seminaryjnych – na tej stronie dowiesz się więcej o ofercie wynajmu monitorów wielkoformatowych 4K -, a także zapewniliśmy kompleksową obsługę techniczną funkcjonowania tych urządzeń.

Z kolei na potrzeby Festiwalu Biegowego, odbywającego się tuż po zakończeniu Forum Eknomicznego, wypożyczyliśmy 60 laptopów i komputerów AIO, 9 urządzeń drukujących i kopiujacych dla potrzeb organizacji biura zawodów i rejestracji zawodników.

Więcej o Forum Ekonomicznym i tegorocznej edycji na stronie organizatora: Forum Ekonomiczne w Krynicy.